REJESTRACJA >>> Seminarium OPMiM 21.10.2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pt. „Seniorzy w mieście a srebrna gospodarka – szanse, wyzwania, perspektywy. Seminarium odbędzie się 21 października 2019 r. o godz. 10:00 na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego (sala 205), przy ul. Będzińskiej 60 w Sosnowcu.

Wydarzenie jest częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie trwałej współpracy przedstawicieli samorządu terytorialnego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na kwestiach polityki senioralnej, która ze względu na obecne trendy demograficzne stanowi jedną z kluczowych polityk publicznych w Europie. Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie dla Państwa okazją do owocnej wymiany doświadczeń i poglądów .

PROGRAM seminarium >>>

Klauzula_informacyjna_RODO>>>

REJESTRACJA na seminarium>>>

Rejestracji na seminarium można dokonać w terminie do dnia 17 października 2019 r. włącznie.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Liczba uczestników seminarium jest ograniczona. O możliwości udziału w wydarzeniu decyduje kolejność dokonania rejestracji.

Wstęp uczestników na seminarium odbywa się na podstawie otrzymanego od Organizatora potwierdzenia rejestracji, wysłanego na adres e-mail podany przez uczestnika podczas procesu rejestracji.

Uczestnik zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania Organizatora o rezygnacji z udziału w seminarium poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres obserwatoriumMiasto@us.edu.pl.

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 32/359 23 44 lub e-mail: obserwatoriumMiasto@us.edu.pl.