Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pt. „W stronę natury, czyli jak poprawić jakość życia w mieście?”. Seminarium odbędzie się 1 marca 2019 r. o godz. 10:00 w sali Rady Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska, przy ul. Bankowej 9 w Katowicach.

Wydarzenie jest częścią odbywającego się cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie trwałej współpracy przedstawicieli samorządu terytorialnego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na zagadnieniu zarządzania zasobami przyrody celem poprawy jakości życia mieszkańców obszarów miejskich. Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie dla Państwa okazją do owocnej wymiany doświadczeń i poglądów .

Program seminarium 1 marca 2019

Klauzula informacyjna RODO


REJESTRACJA na seminarium>>>


Rejestracji na seminarium można dokonać w terminie do dnia 25 lutego 2019 r. włącznie.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Liczba uczestników seminarium jest ograniczona. O możliwości udziału w wydarzeniu decyduje kolejność dokonania rejestracji.

Wstęp uczestników na seminarium odbywa się na podstawie otrzymanego od Organizatora potwierdzenia rejestracji, wysłanego na adres e-mail podany przez uczestnika podczas procesu rejestracji.

Uczestnik zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania Organizatora o rezygnacji z udziału w seminarium poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres obserwatoriumMiasto@us.edu.pl.

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 32/359 23 44 lub e-mail: obserwatoriumMiasto@us.edu.pl.